KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16406395

nr 1640 6395

Oidentifierad konstnär. Signerad, Holländskt motiv. Olja på pannå, 27x21 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 september 2024
kl 18:03:50

1/9 20:38:42 1      Vinnande bud